Apžvalga

Bauroc AS tehas Andjas

Bauroc AS yra didžiausias akytojo betono gaminių gamintojas Šiaurės Europoje. Akytasis betonas – tarptautiniu mastu žinomas kaip autoclaved aerated concrete arba sutrumpintai AAC yra porėtos struktūros mineralinės žaliavos pagrindu pagaminta lengva ir tvirta akmens medžiaga, gaminama gamybos proceso, apimančio autoklavą, eigoje.

2001 metais gamybą pradėjusios Bauroc AS šiuolaikinės akytojo betono gamyklos yra Andja gyvenvietėje, Estijoje, ir Ogrėje, Latvijoje. Koncernui priklauso ir prekybinę veiklą vykdančios antrinės įmonės Lietuvoje ir Suomijoje.

Įmonėje Bauroc iš viso 4 valstybėse dirba 240 žmonių, o metinė grupės apyvarta yra maždaug 40 milijonų eurų. Nuo pat įkūrimo 1991 metais, Bauroc AS savininkė yra Estijos šeimos įmonė Yaico AS.

Bauroc gaminamą produkciją ženklina dviem pagrindiniais prekės ženklais – bauroc ir ROCLITE, o trys ketvirtadaliai pardavimų vykdomi už Estijos ribų. Bauroc gamyklose pagaminta produkcija parduodama visose Baltijos ir Šiaurės šalyse, taip pat Lenkijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje. Platus gaminių asortimentas, įskaitant įvairius blokelių gaminius, armuotas sąramas ir plokštes, taip pat klijų mišinius ir priedus montavimui, gali būti naudojamas visur statybose – statant privačius namus ir daugiaaukščius gyvenamuosius namus, biurų, žemės ūkio ir pramoninius pastatus.

Kita Bauroc grupės veiklos kryptis – ji tiekia ir prekiauja mūsų dukterinės įmonės Jämerä Kivitalot Oy Suomijoje, Bauroc gamykloje iš akytojo betono pagamintais privačių namų komplektais, kurie yra žymimi JÄMERÄ prekės ženklu. JÄMERÄ yra seniausias ir žinomiausias Suomijos namų iš mūro prekės ženklas nuo 1974 metų, vertinamas dėl energijos vartojimo efektyvumo ir sveiko patalpų vidaus klimato. Estijoje JÄMERÄ mūro namais prekiauja su Bauroc AS sudarytos franšizės sutarties pagrindu Stone Energy OÜ.

Bauroc AS priklauso toliau išvardintoms organizacijoms:

EL_regionaalarengu_fond_horisontaal_logo